محرومیت یک‌جلسه‌ای حاج‌صفی و یک مدیرعامل

کد خبر: 5401
خواندن 445 دفعه شنبه, 21 شهریور 1394 ساعت 19:03

به گزارش " تک خوان " و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال ، دیدار تیم‌های خیبر خرم‌آباد و مس رفسنجان از سری رقابت‌های لیگ دسته اول برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم خیبر خرم‌آباد تخلفاتی مبنی بر فحاشی و پرتاب اشیا به داخل زمین صورت گرفت. بر این اساس این تیم به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین به‌دلیل تخلف فرزاد بهادری، بازیکن تیم خیبر خرم‌آباد مبنی بر درگیری با بازیکن تیم مقابل، وی دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید مبلغ 5 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

جریمه نقدی برای تیم خونه به خونه بابل
مسابقه دو تیم خونه به خونه بابل و فجر شهید سپاسی از سری رقابت‌های لیگ دسته اول برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم خونه به خونه بابل تخلفاتی مبنی بر پرتاب اشیا و سنگ به داخل زمین رخ داد. تیم خونه به خونه بابل به‌دلیل تخلف تماشاگرانش به مبلغ 20 میلیون ریال طبق ماده 79 آیین‌نامه انضباطی محکوم شد.

یک جلسه محرومیت برای حاج‌صفی
دیدار دو تیم سپاهان اصفهان و پرسپولیس در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر برگزار شد و از سوی احسان حاج‌صفی تخلفاتی مبنی بر اهانت به کمک‌داور رخ داد. وی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی طبق بند 4 ماده 66 آیین‌نامه انضباطی محکوم شد.

محرومیت مدیرعامل باشگاه شهرداری اردبیل
مسابقه دو تیم شهرداری اردبیل و گیتی‌پسند اصفهان از سری رقابتهای لیگ دسته اول برگزار شد و از سوی شهرام علی‌پور مدیرعامل باشگاه شهرداری اردبیل، تخلفاتی صورت گرفت. وی با دستور قرار موقت تا اطلاع ثانوی از حضور در تمامی مسابقات محروم است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی