دژاگه: قطر پایان فوتبال من نیست

کد خبر: 2373
خواندن 484 دفعه دوشنبه, 13 مرداد 1393 ساعت 15:17

دژاگه در این خصوص اضافه کرد:" که من حدود 28 سالم است و تیم‌های بزرگ آلمان و انگلیس سعی می‌کنند که بازیکنان بسیار جوان را جذب کنند. بنابراین با سنی که در آن هستم باید آرام آرام به آینده‌ام فکر می کردم و تصمیمی که گرفتم هم بر اساس آینده‌نگری بود.

البته این هم به این معنا نیست که با آمدن به العربی، می‌خواهم فوتبالم را در آسیا تمام کنم و خیلی‌‌ها این طور برداشت می‌کنند که با پیوستن به العربی قطر فوتبالم تمام خواهد ‌شد و در همین کشور هم از فوتبال خداحافظی خواهم کرد. در واقع استدلال این دسته از افراد را متوجه نمی‌شوم. من فوتبال خودم را می‌شناسم و در قطر هم همانطوری کار می‌کنم که همیشه در سایر کشورها کار کرده‌‌ام.

پس از اینکه العربی به من پیشنهاد داد، خیلی به این پیشنهاد فکر کردم، البته مشخص است که از لحاظ مالی هم این پیشنهاد به سود من بود و از این لحاظ هم متضرر نخواهم شد. در این بیناین تیم از شرایط بسیار خوب و حرفه‌ای برخوردار است و یک مربی حرفه‌ای هم دارد. از سوی دیگر چند بازیکن مطرح از جمله پائولونیوی برزیلی و پابلو هرناندز اسپانیایی را جذب کرده‌اند که باعث شد تا در تفکراتم به این نتیجه برسم که انتخاب العربی، انتخاب خوبی برایم خواهد بود.

شرایط خوبی دارم و در حال حاضر اردوی تدارکاتی را در کشور آلمان به همراه العربی برپا کرده و زیر نظر دن پترسکیو، سرمربی مطرح رومانیایی این تیم که به واقع مربی خوب و حرفه ای است، مشغول تمرین هستیم.چندین سال با ماگات کار کرده‌ام و این مربی به دادن تمرینات دشوار و سخت معروف است. پس از ماگات، پترسکیو از حرفه ای ترین مربیان دوران بازیگری ام محسوب شده و خیلی خوشحالم از اینکه زیر نظر او در تیم العربی کار می‌کنم."

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی