جهانبخش به سلتیک نزدیک شد

کد خبر: 5153
خواندن 402 دفعه دوشنبه, 01 تیر 1394 ساعت 11:48

به گزارش " تک خوان "، باشگاه سلتیک اسکاتلند رسماً از علاقه‌اش برای جذب علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش فوتبال کشورمان خبر داد. جهانبخش که درخواست فوری تیم انگلیسی برایتون را رد کرد، قطعاً این تابستان  تیم نایمخن هلند را ترک می‌کند.

روزنامه «هاو اور دی تلگراف» به نقل از امیر هاشمی‌مقدم، مدیر برنامه‌های جهانبخش از رد قطعی پیشنهاد برایتون و عزم این بازیکن ایرانی برای ترک تیم هلندی‌اش نوشت.

هاشمی‌مقدم درباره دلیل این تصمیم گفت: موکل من می‌دانست در لیگ قهرمانی انگلیس که یک سطح پایین‌تر از لیگ برتر است به پیشرفت مورد نظر نمی‌رسد و به همین دلیل ترجیح داد به برایتون پاسخ منفی دهد.

وی افزود: تیم انگلیسی پاسخ سریع می‌خواست اما علیرضا به زمانی برای اتخاذ تصمیمی درست درباره آینده‌اش نیاز داشت. شاید او چهار ماه دیگر، فکری متفاوت‌تر از تصمیم اخیر داشته باشد. با این حال در شرایط فعلی قطعاً جواب ما به برایتون منفی است.

در این شرایط سلتیک نسبت به جذب جهانبخش علاقه پیدا کرده و ملی‌پوش کشورمان ترجیح می‌دهد به جای بازی در سطوح پایین در سلتیک برای قهرمانی در لیگ اسکاتلند و حضور درخشان در لیگ قهرمانان اروپا بجنگد.

قیمت جهانبخش دو میلیون یورو (1.4 میلیون پوند) تخمین زده شده و سلتیکی‌ها ابراز امیدواری کرده‌اند حقوق درخواستی او هم چندان زیاد نباشد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی