آزمون وارث تکنیک و سرعت لیونل مسی!

کد خبر: 4615
خواندن 633 دفعه دوشنبه, 24 فروردين 1394 ساعت 19:24

به گزارش " تک خوان" ، نام سردار آزمون چند سالی است در فوتبال ایران روی زبان ها افتاده و به نظر می رسد این بازیکن جوان بتواند سالها جای خالی علی دایی را پر کند و به مهاجم گلزن و هدف در تیم ملی ایران تبدیل شود. پیشرفت آزمون در این مدت بسیار خوب بوده است و می توان به آینده او به عنوان یک سرمایه ملی امیدوار بود.

 

پایگاه اینترنتی futbolprimera در گزارشی به شباهت بازی سردار آزمون و چند بازیکن دیگر از جمله لیونل مسی اشاره کرد و از آزمون به عنوان مهاجم آینده دار نام برد و درباره این بازیکن نوشت: یکی دیگر از بازیکنانی که وارث تکنیک و سرعت مسی است سردار آزمون ایرانی است. سردار آزمون در حالی که 20 سال سن دارد به امید یک آینده درخشان است تا بتواند یکی از بهترین فوتبالیست های جهان باشد. هر چند انتقال او از روبین کازان به روستوف یک خلا را در کارنامه ورزشی او ایجاد کرد چرا که همه انتظار داشتند تا او به تیمی بزرگتر انتقال یابد.

آزمون با وجود سن کمی که دارد خودش را در ترکیب تیم ملی ایران جا انداخته است. البته او که تا روزهای پایانی در اردوی تیم ملی ایران قبل از جام جهانی بود، از سفر به برزیل بازماند ولی پس از این رقابت ها به مهاجم اول تیم ملی ایران تبدیل شد و در جام ملتهای آسیا نیز بازی کرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی