آزمون : قربان بردیف سهم بزرگی در موفقیت های من دارد

کد خبر: 4539
خواندن 422 دفعه شنبه, 22 فروردين 1394 ساعت 12:45

تک خوان - سردار آزمون که از روبین‌کازان به روستف پیوسته است، تاکنون توانسته 2 گل برای تیمش به ثمر برساند و این تیم را از قعر جدول جدا کند.

به نقل از ایسنا ، مهاجم تیم ملی ایران درباره عادت کردن به شرایط جدید در روسیه گفت: برای من و طبیعتا همه لژیونرها این مسئله سخت است. من از کشوری متفاوت و فرهنگی متفاوت به اینجا آمده‌ام و به زمان نیاز داشتم تا شرایط جدید را باور کنم. در روسیه مردم فقط به زندگی بهتر فکر می‌کنند ولی در ایران مردم احساساتی‌تر هستند. کم‌کم در شرایط جدید جا افتادم و اکنون در روسیه احساس راحتی می‌کنم.

آزمون ادامه داد: فوتبال اینجا با ایران متفاوت است. در روسیه بازی‌ها فیزیکی است و البته بازیکنان بزرگ زیادی نیز اینجا حضور دارند که می‌توان از آنها چیزهای زیادی را یاد گرفت.

این بازیکن ایرانی درباره نقش قربان بردیف در موفقیت‌های خود گفت: می‌توانم بگویم 95 درصد موفقیت‌هایم در روسیه به خاطر بردیف است. او خیلی حواسش به من است و می‌توانم بگویم توجه خاصی به من دارد. بردیف مربی بسیار بزرگی است و نه تنها در زندگی ورزشی من که در زندگی شخصی‌ام نیز تاثیرگذار بوده است. وقتی با مربی بزرگی کار می‌کنید از نظر روانشناسی روی شما تاثیر مثبت دارد. او به من اعتماد به نفس داده است و من زیر نظر بردیف خیلی رشد کردم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی