کی‌روش فینال جام جهانی را کجا تماشا کرد؟

کد خبر: 2016
خواندن 450 دفعه سه شنبه, 24 تیر 1393 ساعت 15:05

به گزارش خبرنگار ورزشی تک خوان، در حالی که کارلوس کی‌روش برای تماشای دیدارهای نیمه نهایی و فینال جام جهانی به برزیل سفر کرده بود اما در میان تصاویر رسانه‌های جهان از حضور چهره‌های معتبر فوتبال دنیا در حاشیه جام جهانی هیچ گاهی تصویری از این مربی دیده نشد.

دلیل این موضوع هم این است که سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به دلیل مشکلات شخصی ناچار شد به سرعت از برزیل به امارات بازگشته و مشغول کارهای شخصی خود در دبی شود. این در حالی بود که برخی رسانه‌ها گمانه‌زنی‌هایی درباره مذاکرات رؤسای فدراسیون‌های آفریقای جنوبی، الجزایر و نیجریه با این مربی را منتشر کرده بودند.

با این حال مشغله کاری کی‌روش را به دبی کشاند و این مربی حتی شانس تماشای دیدار فینال جام جهانی 2014 میان آلمان و آرژانتین در ورزشگاه ماراکانا را از دست داد و این دیدار را از تلویزیون تماشا کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال چهارشنبه 25 تیر برای ادامه مذاکرات خود با فدراسیون فوتبال به ایران بازخواهد گشت و رئیس فدراسیون فوتبال وعده داده که به احتمال زیاد تا روز پنجشنبه 26 تیر تمدید قرارداد این مربی نهایی خواهد شد.

کی‌روش پنجشنبه در حالی بر سر میز مذاکره خواهد نشست که برخلاف برخی گمانه‌زنی‌ها توافقی با فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی نداشته است.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی