کی‌روش از لیسبون مستقیم به دوحه می‌رود

کد خبر: 5576
خواندن 2823 دفعه چهارشنبه, 11 آذر 1394 ساعت 08:00

به گزارش " تک خوان " ، علی کفاشیان با مرخصی کارلوس کی‌روش به مدت 50 روز موافقت کرد و سرمربی تیم ملی هم راهی پرتغال شد تا علاوه بر استراحتی کوتاه مدت، روند درمانی خود را دنبال کند.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان پیش از اینکه با مرخصی کی‌روش موافقت کند، از وی درخواست کرد که در مسابقات قهرمانی زیر 22 سال آسیا و انتخابی المپیک که دی‌ماه سال جاری در قطر برگزار می‌شود، راهی این کشور شود تا به تیم امید کمک کرده و عملکرد این تیم را ارزیابی کند. البته کی‌روش هنوز برای حضور در قطر موافقت خود را اعلام نکرده است و شاید در آستانه دیدارهای انتخابی المپیک از حضور در قطر منصرف شود که این مسئله هم به تصمیم کفاشیان بستگی دارد.

کارلوس کی‌روش اول آذرماه راهی مرخصی شد و 21 دی‌ماه مرخصی 50 روزه او به پایان می‌رسد. مسابقات انتخابی المپیک هم 22 دی‌ماه آغاز خواهد شد و اختتامیه این مسابقات 10 بهمن‌ماه برگزار می‌شود. با توجه به برگزاری دیدارهای انتخابی المپیک در این تاریخ و پایان مرخصی کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در صورت موافقت نهایی برای کمک به تیم امید، مستقیم از لیسبون پرتغال راهی دوحه قطر خواهد شد.

علاوه بر کی‌روش، افشین پیروانی هم به عنوان مدیر ورزشی تیم ملی فوتبال کشورمان به قطر خواهد رفت تا به بازیکنان تیم امید کشورمان و کادرفنی این تیم روحیه بدهد. سفر پیروانی به قطر تقریباً قطعی است و با توجه به این مسئله احتمال  حضور کی‌روش هم قوت می‌گیرد.

به گزارش تسنیم، تیم فوتبال امید کشورمان در مسابقات انتخابی المپیک با تیم‌های قطر، چین و سوریه هم‌گروه است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی