پولادی و حاج‌صفی در فهرست خرید ساوتهمپتون، سوانزی و هال‌سیتی

کد خبر: 1855
خواندن 352 دفعه یکشنبه, 22 تیر 1393 ساعت 12:13

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه دیلی استار، درخشش مهرداد پولادی و احسان حاج‌صفی در جام جهانی برزیل باعث شده تیم‌های لیگ برتری ساوتهمپتون، سوانزی و هال‌سیتی برای جذب آنها دست به کار شوند.

حاج‌ صفی 24 ساله توانسته نظر استیو بروس سرمربی هال سیتی را به خود جلب کند و این در حالی است که رونالد کومان سرمربی هلندی ساوتهمپتون پولادی 27 ساله را پسند کرده است. سوارنزی دیگر مشتری پولادی است.

پولادی با 23 بازی ملی در سه دیدار ایران در جام جهانی 2014 برزیل چهره‌ای موفق از خود به نمایش گذاشت و حاج صفی هم مانند او یکی از بهترین‌های تیم ایران در سرزمین فوتبال و قهوه بود.

در ادامه این خبر و به نقل از فردی که خواسته نامش فاش نشود آمده است: پولادی و هم تیمی او حاج صفی در تیم ملی ایران برای حضور در لیگ برتر علاقه خاصی دارند و این در حالی است که تیم‌های انگلیسی هم برای جذب آنها علاقمند هستند. این احتمال  وجود دارد که این دو در هفته آینده مذاکرات رسمی را با تیم‌های انگلیس آغاز کنند.

این خبر در حالی منتشر شده که پیش از این سران دو باشگاه فولام و کاردیف هم برای جذب بازیکنان ایرانی موفق در جام جهانی 2014 ابراز تمایل کرده بودند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی