ویسی: برای شکست دادن نفت به میدان می‌رویم

کد خبر: 5494
خواندن 513 دفعه جمعه, 08 آبان 1394 ساعت 13:32

به گزارش " تک خوان " ، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار با نفت تهران اظهار کرد: بازی حساس و سختی را مقابل نفت داریم اگر این بازی تحت تاثیر دیدار استقلال و پرسپولیس قرار نگیرد یکی از زیباترین بازی‌های هفته خواهد بود. این بازی برای هر دو تیم حساس است. با توجه به این که هر دو تیم بازی تهاجمی و جوانمردانه را به نمایش می‌گذارند بازی خوبی را مشاهده خواهیم کرد.

او اضافه کرد: با توجه به روند رو به رشدمان برای کسب سه امتیاز به میدان می‌رویم تا همچنان در بالای جدول حضور داشته باشیم.

ویسی گفت: نفت شرایط خوبی در جدول ندارد و به همین دلیل می‌خواهد با کسب امتیازهای این بازی وضعیتش را بهبود ببخشد و از انتهای جدول فاصله بگیرد. شایستگی نفت حضور در انتهای جدول نیست.

سرمربی استقلال خوزستان در پاسخ به این سوال که آیا تیمش می‌تواند کماکان در بالای جدول باقی بماند، تاکید کرد: ما تیمی هستیم که حدود 10 هفته در بالای جدول بودیم و این یعنی با استراتژی عمل کرده‌ایم و می‌خواهیم همین روند را ادامه دهیم.

او با اشاره به اردوی تیمش در تعطیلات لیگ گفت: اردوی یک هفته‌ای را در دوبی خواهیم داشت و چند بازی دوستانه را برگزار می‌کنیم.

ویسی درباره مصدومیت خنی‌فر، کاپیتان استقلال خوزستان نیز اظهار کرد: خنی‌فر تا قبل از این بازی با تیم ما تمرین می‌کرد اما رباط او پاره شده است و احتمالا تا آخر فصل او را نداریم.

او در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر این که آیا نام او را از لیست تیم شان خارج می‌کنند یا نه گفت: او کاپیتان تیم ماست و احترام زیادی برای او قائلیم. چند جای خالی در تیم‌مان داریم و بنابراین نام او را خارج نمی‌کنیم.

ویسی درباره محرومان و مصدومان تیمش گفت: فرشاد جانفزا و اصغر عاشوری به دلیل مصدومیت ما را در این بازی همراهی نمی‌کنند.

 

منبع : ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی