واکنش شهباززاده به شایعه جدایی‌اش از استقلال

کد خبر: 5459
خواندن 343 دفعه چهارشنبه, 22 مهر 1394 ساعت 11:15

به گزارش " تک خوان " ، سجاد شهباززاده درباره اخرین وضعیت تیمش پیش از دیدار با پدیده گفت: تمام تلاش بازیکنان و کادر فنی استقلال این است که در شروع لیگ بتوانیم روند خوب خودمان را حفظ کنیم. تعطیلات زیاد باعث می‌شود کار ما سخت شود اما با تمریناتی که انجام دادیم همه چیز خوب پیش می‌رود و برای بازی سخت روز جمعه آماده هستیم.

مهاجم استقلال درباره دیدار روز جمعه این تیم برابر پدیده اضافه کرد: کادر فنی تیم ما پدیده را کاملا آنالیز کرده است و از نقاط ضعف و قوت این تیم آگاهی کامل دارد. می دانیم که بازی سختی برابر این تیم خارج از خانه خواهیم داشت اما ما تیم خوبی هستیم و می خواهیم با ارائه بهترین بازی خودمان برنده به تهران بازگردیم.

شهباززاده که این روزها شایعاتی مبنی بر جدایی اش از استقلال مطرح شده است، در این باره گفت: من واقعا نمی‌دانم که چنین اخباری از کجا شروع شده است در حالی که من در جریان آن نیستم. من واقعا نمی‌دانم این موضوع که به دلیل مشکلات مالی قصد جدایی از استقلال را دارم از کجا آب می‌خورد؟

مهاجم گلزن استقلال درباره چشم انداز این تیم در ادامه این فصل تصریح کرد: ما در لیگ شروع خوبی داشتیم و همه تلاشمان این است که در بازی های سخت نیز بتوانیم صدرنشینی را حفظ کنیم. من و دیگر بازیکنان با وجود همه کم و کاستی‌هایی که هواداران به خوبی از وجود آنها آگاه هستند برای موفقیت تیم تمرین می کنیم و در تلاشیم در طول فصل از تجربه های کادر فنی قوی که در اختیار داریم نیز به خوبی استفاده کنیم.

 

منبع : ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی