هفته بیست‌وششم لیگ برتر فوتبال

کد خبر: 4752
خواندن 343 دفعه شنبه, 29 فروردين 1394 ساعت 08:38

به گزارش " تک خوان" ، دو تیم ملوان و استقلال در ادامه دیدارهای هفته بیست‌وششم لیگ برتر فوتبال از ساعت 17:30 امروز (جمعه) در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه یک بر یک خاتمه یافت.

نیمه اول
دقیقه 6:
میلاد فخرالدینی از احمد صالحی کارت زرد دریافت کرد. ابوالحسن جعفری هم سه دقیقه بعد از مدافع استقلال با کارت زرد داور روبه‌رو شد.

دقیقه 10: رضا اعتمادی در یک حرکت انفرادی مدافعان استقلال را از پیش‌رو برداشت و ضربه خود را روانه دروازه آبی‌پوشان کرد که محسن فروزان با یک واکنش خوب توپ او را راهی کرنر کرد.

دقیقه 16: استقلال صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که امید ابراهیمی با یک ارسال درون محوطه جریمه شرایط را برای گلزنی رضا عنایتی فراهم کرد تا این مهاجم کهنه‌کار با ضربه سر دروازه ملوان را باز کند.

دقیقه 27: میلاد فخرالدینی پس از حرکتی که پشت محوطه جریمه ملوان انجام داد شوت محکمی را به سمت دروازه صادقی زد اما این دروازه‌بان توپ را دفع کرد.

دقیقه 31: مجید حسینی با تکل خطرناکی که روی پای پژمان نوری رفت از داور بازی کارت زرد گرفت.

دقیقه 38: شوت زمینی و سنگین امید ابراهیمی به سمت دروازه ملوان در چارچوب بود اما دروازه‌بان این تیم بار دیگر به استقلالی‌ها کرنر داد.

دقیقه 39: در حالی که جلال رافخایی در محوطه جریمه تیمش با مصدومیت مواجه شده بود بازیکنان استقلال به بازی خود ادامه دادند که این موضوع با اعتراض ملوانی‌ها همراه بود.

دقیقه 41: ضربه قیچی برگردان فرزاد حاتمی روی پاسی که مازیار زارع با سر مهیا کرده بود از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.

نیمه دوم
دقیقه 46:
پرتاب اوت بلند پورقاز درون محوطه جریمه استقلال با یک ضربه سر به حسین کنعانی‌زادگان رسید که این بازیکن با یک قیچی برگردان دروازه محسن فروزان را باز کرد.

دقیقه 55: یعقوب کریمی از داور بازی کارت زرد دریافت کرد. آرش برهانی هم با تشخیص امیر قلعه‌نویی جای محمدرضا خرسندنیا را گرفت.

دقیقه 60: ارسال از سمت راست خط دفاعی استقلال روی دروازه این تیم به فرزاد حاتمی رسید و ضربه سر این مهاجم بلند قامت از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 69: میلاد نوری با پاسی خوب رضا عنایتی را صاحب توپ کرد که ضربه او توسط صادقی دور شد تا تبدیل به ضد حمله برای ملوانی‌ها شود. جلال رافخایی توپ را در این ضد حمله در اختیار داشت اما نتوانست کاری از پیش ببرد.

دقیقه 72: ضربه ایستگاهی امید ابراهیمی که در چارچوب دروازه بود توسط دورازه‌بان ملوان دفع شد و به کرنر رفت.

دقیقه 79: ملوانی‌ها در موقعیتی مناسب صاحب ضربه ایستگاهی شدند که مازیار زارع توپ را از کنار دروازه به بیرون زد.

دقیقه 81: فرزاد حاتمی با شوتی سنگین دروازه استقلال را تهدید کرد اما محسن فروزان توپ را راهی کرنر کرد. یک دقیقه بعد از این صحنه نیز جلال رافخایی از داور بازی کارت زرد گرفت.

دقیقه 88: یک بار دیگر ملوان توسط حاتمی صاحب موقعیتی خطرناک شد اما ضربه این بازیکن به تیر دروازه برخورد کرد.

دقیقه 2+90: آرش برهانی در موقعیتی بسیار مناسب نتوانست توپ را تبدیل به گل کند و با بغل پای آرام توپ را به اوت زد.

استقلال با این نتیجه 43 امتیازی شد و با یک پله صعود به رتبه پنجم جدول سقوط کرد، ملوان هم 26 امتیازی شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی