عشوری: کسی بگوید سربازها کم کارند خدا و پیغمبر نمی‌شناسد

کد خبر: 5369
خواندن 487 دفعه چهارشنبه, 11 شهریور 1394 ساعت 11:54

تک خوان -  سینا عشوری به دلیل مشکل پایان خدمت در نیم‌فصل دوم فصل گذشته به تراکتورسازی پیوست و از ابتدای فصل جاری فرصت بازی برای این تیم را به دست آورده است. این بازیکن به همراه سروش رفیعی، احمد عبدالله‌زاده، علی حمودی، بختیار رحمانی و ... خدمت سربازی را در تراکتورسازی پشت سر می‌گذارد.

تراکتورسازی در پنج هفته اخیر علی‌رغم ستاره‌هایی که دارد نتوانسته نتایج قابل قبولی کسب کند.

عشوری در مورد مسائل مختلف تراکتورسازی صحبت‌های زیر را انجام داد.

تراکتورسازی از دیروز تمرینات خود را آغاز کرد. شرایط تیم چطور است؟

تا به الان نتایجی که به دنبالش بودیم را کسب نکردیم. از روز گذشته برای ادامه مسابقات تمرینات را آغاز کردیم و امیدواریم در ادامه مسابقات بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم. تراکتورسازی تیم بزرگ و محبوبی است و امیدواریم که بتوانیم در ادامه شرایط خوبی پیدا کنیم.

قبول دارید تراکتورسازی نتوانسته عملکرد خوبی داشته باشد و با حضور مهره‌های فراوان نتایج قابل قبولی بگیرد.

فراموش نکنید تراکتورسازی 10- 11 بازیکن خود را از دست داده و نفرات جدیدی جذب کرده به همین خاطر نیاز به هماهنگی بیشتر دارد. با یک ماه تمرین بدنسازی و 4 مسابقه سخت است. بازیکنانی که از تیم‌های مختلف کنار هم جمع شدند را به آمادگی کامل رساند. برنامه‌های خود را با قدرت پیش می‌بریم و در ادامه مسابقات نتایج خوبی خواهیم گرفت. امیدوارم هواداران همچنان از تیم حمایت کنند و با حضورشان در ورزشگاه به ما کمک کنند.

در برخی از رسانه‌های تبریزی بحث بی‌انگیزگی بازیکنان سرباز مطرح شده است به عنوان یکی از این بازیکنان سرباز این مسئله را قبول دارید؟

کسانی که این حرف‌ها را می‌زنند خدا و پیغمبر نمی‌شناسند. مطرح کردن چنین موضوعاتی به هیچ وجه درست نیست. این افراد دشمنان تراکتورسازی هستند که به دنبال حضور مربیان و بازیکنان خودشان در تیم هستند. بنده تمام فکر و ذهنم معطوف به عملکرد خود و موفقیت تراکتورسازی است. امیدوارم لیاقت حضور در فصل‌های آینده در تراکتورسازی را داشته باشم اما اگر امسال خوب نباشم شاید به تیم دیگری هم نتوانم بروم به همین خاطر هر طور که شده باید عملکرد خوبی ارائه کنم پس این صحبت‌ها به هیچ وجه قابل قبول نیست.

ترافیک بازیکن در پست‌های مختلف تراکتورسازی باعث می‌شود در هر مسابقه تعدادی از ستاره‌های این تیم روی نیمکت بنشینند آیا این مسئله حاشیه‌ساز نمی‌شود.

هر بازیکنی دوست دارد درون ترکیب اصلی قرار بگیرد. متاسفانه ما تا به اینجا ارنج‌های متفاوتی داشتیم و همین مسئله کارمان را سخت می‌کند. بازیکنان بزرگ دنیا هم روی نیمکت می‌نشینند. من هفته اول به طور ثابت بازی کردم و پس از آن سه هفته روی نیمکت نشستم. آنقدر تلاش کردم که توانستم در بازی مقابل استقلال خوزستان به ترکیب اصلی بروم. بازیکن باید همیشه تلاش کند و برای رسیدن به چیزی که می‌خواهد توان بیشتری بگذارد.

در سه هفته آینده باید به مصاف سپاهان، پرسپولیس و فولاد بروید. فکر نمی‌کنید کارتان خیلی سخت است؟

واقعا دیدارهای سختی در پیش داریم. بعد از سپاهان دو بازی سخت انتظارمان را می‌کشد. شک نکنید برای کسب سه امتیاز به اصفهان می‌رویم و انشالله خدا ما را کمک کند و بتوانیم دست پر به خانه بازگردیم.

صحبت پایانی.

از همه کسانی که تراکتورسازی را حمایت میکنند تشکر می‌کنم و امیدوارم همچنان حمایت هواداران پشت سر ما باشد. به کسانی هم که دنبال حاشیه‌سازی هستند می‌گویم بالاخره دستتان رو خواهد شد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی