عشوری: برای پیراهن شماره ۶ از کیانی رخصت می‌خواهم

کد خبر: 5275
خواندن 396 دفعه دوشنبه, 08 تیر 1394 ساعت 17:13

تک خوان - سینا عشوری درباره وضعیت تیم تراکتورسازی اظهار داشت: تیم هنوز برای تکمیل شدن نیاز به بازیکنان بیش‌تری دارد و با حفظ محمد ایران پوریان خط دفاعی هم کامل شود.

بازیکن تراکتورسازی افزود: نظر تونی اولیویرا هم در نقل و انتقالات مهم و قابل‌احترام است اما به‌طورکلی امیدوارم بازیکنانی  بیایند که واقعاً کارآمد باشند و به تیم کمک کنند.

وی با اشاره به نخستین جلسه تمرین تراکتورسازان، تصریح کرد: اولین تمرین خیلی ساده و در حد 10 دقیقه دویدن و سپس فوتبال تمام زمین بود اما می‌توان گفت برای شروع خوب بود.

عشوری در پاسخ به این سؤال که جدا شدن بازیکنان کلیدی فصل گذشته این تیم، چقدر می‌تواند بر نتایج در فصل جدید تأثیرگذار باشد، گفت: هر بازیکن حرفه‌ای حق دارد بااینکه در تیمش مثمر ثمر است، برای فصل جدید جدا شود و به‌جای دیگری برود و نباید کسی از این موضوع ناراحت شود چون هرکس بر اساس تصمیمات و شرایط خاص خود تصمیم می‌گیرد.

بازیکن تراکتورسازی تأکید کرد: برای تمام بازیکنان خوبی که قرار است امسال از تراکتور بروند و به‌ویژه مهدی کیانی، آرزوی موفقیت دارم.

وی با اعلام اینکه علاقه زیادی به پوشیدن پیراهن شماره 6 دارد، افزود: در رسانه‌ها دیدم که گفتند آقای کیانی شماره 6 را به من دادند البته صحبت مستقیمی درباره این موضوع نشده ولی از ایشان رخصت گرفتم و بازهم می‌گیرم تا در فصل جدید این شماره را بپوشم.

عشوری درباره انگیزه خود برای بازی در فصل جدید لیگ برتر گفت: من حدود 7-8 ماه فوتبال بازی نکردم ولی برای امسال انگیزه زیادی دارم تا با کمک همه بازیکنان استارت قوی را از همان ابتدای فصل بزنیم تا با گرفتن جام قهرمانی اشک‌های مردمی که روز بازی با نفت ریخته شد تبدیل به شادی و خنده کنیم.

 

منبع : تسنیم

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی