حاج‌صفی در آستانه حضور در بوندس‌لیگا

کد خبر: 5257
خواندن 602 دفعه شنبه, 06 تیر 1394 ساعت 13:50

به گزارش" تک خوان وبه نقل از تسنیم ، احسان حاج‌صفی که فصل گذشته و پس از حضور در جام جهانی 2014 برزیل مورد توجه چند تیم اروپایی قرار گرفته بود، در آستانه پیوستن به فولام انگلیس قرار داشت اما به دلیل قوانین لیگ این کشور نتوانست قراردادی با سفیدپوشان امضا کند.

مدافع - هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال سپاهان اصفهان این فصل هم شانس لژیونر شدن دارد و با توجه به مدت زمان باقیمانده تا پایان فصل نقل‌وانتقالات اروپایی شانس او بالاتر رفته است.

طبق اعلام خلیلیان مدیرعامل باشگاه سپاهان، حاج‌صفی با پیشنهادهایی از لیگ‌های آلمان، اتریش، بلژیک و انگلیس روبه‌رو شده که البته فقط صحبت‌های اولیه با مدیربرنامه‌های این بازیکن صورت گرفته و پیشنهادی رسمی نشده است. پیشنهاد تیم انگلیسی هم قطعی نیست و 50 درصدی است اما جدی‌ترین پیشنهاد حاج‌صفی از تیم آلمانی است.

یک تیم بوندس‌لیگایی که مدافع - هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان را مدنظر قرار داده در صورت به قطعیت رسیدن برای جذب حاج‌صفی قرار است پیشنهاد رسمی خود را به این بازیکن ارائه کند و سپس مذاکراتی را با باشگاه سپاهان انجام دهد. مسئولان سپاهان نیز منتظر این پیشنهاد هستند تا حاج‌صفی را به اروپا ترانسفر کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی