اولیویرا با خارجی‌ها لیست تراکتورسازی را پر می‌کند

کد خبر: 5303
خواندن 619 دفعه شنبه, 20 تیر 1394 ساعت 16:32

به گزارش " تک خوان " ، تیم تراکتورسازی برای فصل آینده با چند بازیکن فصل گذشته خود به توافق رسید تا آنها در تبریز ماندنی شوند و از سوی دیگر با جذب بازیکنان سربازی مانند سروش رفیعی، بختیار رحمانی، محمدرضا اخباری، احمد عبدالله‌زاده، شجاع خلیل‌زاده، علی حمودی، سینا عشوری و ... به تعداد بازیکنان خود اضافه کرد.

با توجه به اینکه تراکتورسازان این فصل بازیکنان خروجی زیادی هم داشتند، با وجود جذب این بازیکنان و تمدید قرارداد چند بازیکن دیگر هنوز لیست سرخپوشان تبریزی برای فصل آینده تکمیل نشده است. از همین‌رو کادر فنی تراکتورسازی به باشگاه اعلام کرده که نیاز به چند بازیکن خارجی دارد و مسئولان باشگاه نیز اقدامات لازم را در این خصوص انجام داده‌اند.

بازیکنان خارجی موردنظر کادرفنی تراکتورسازی برای پیوستن به جمع سرخپوشان تبریزی چهار نفر هستند که باشگاه دعوت‌نامه آنها را ارسال کرده است. این چهار بازیکن در راه تبریز هستند تا در صورت تأیید نهایی کادرفنی و باشگاه قرارداد خود را به امضا برسانند.

ایوب ذوالفقاری، سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی در این خصوص گفت: تیم ما تقریباً تکمیل شده و قرار است با اضافه شدن چهار بازیکن خارجی پرونده نقل‌وانتقالات را ببندیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی