استقلال با گذر از سد فولاد به منصوریان رسید

کد خبر: 5529
خواندن 518 دفعه چهارشنبه, 13 آبان 1394 ساعت 20:42

به گزارش " تک خوان " ، دیدار استقلال و فولاد خوزستان در آخرین مسابقه مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی فوتبال، از ساعت 18 امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد که این دیدار با پیروزی 3 بر یک استقلال به پایان رسید.

میثم مجیدی در دقیقه 15، حنیف عمران‌زاده در دقیقه 20 و جابر انصاری که دو گل اول تیمش را ساخته بود در دقیقه 77 برای استقلال و اسماعیل شریفات در دقیقه 3 برای فولاد گلزنی کردند.

قضاوت این دیدار برعهده اشکان خورشیدی بود.

در این دیدار مهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده، میثم مجیدی، هرایر مگویان، خسرو حیدری، امید ابراهیمی، روزبه چشمی، جابر انصاری، فرشید اسماعیلی، محسن کریمی و پروپیچ از ابتدا توسط پرویز مظلومی برای استقلال به بازی گرفته شدند.

دراگان اسکوچیچ هم علیرضا سلیمی، مساریچ، بهمن کامل، حسین ابراهیمی، ساسان انصاری، اسماعیل شریفات، اکبر ایمانی، ماتیاس دکو نسیاس، امید خالدی، محمدرضا خانزاده و امیرحسین فشنگچی را از ابتدا در ترکیب قرار داد.

نیمه اول
دقیقه یک:
حرکت ترکیبی جابر انصاری و خسرو حیدری در سمت راست، فرصتی ایجاد کرد تا حیدری ارسالی خطرناک روی دروازه فولاد داشته باشد، اما مهاجمان استقلال نتوانستند از این موقعیت استفاده کنند.

دقیقه 3: امیرحسین فشنگچی پاس خوبی را پشت مدافعان استقلال به اسماعیل شریفات فرستاد که این مهاجم ریزنقش توپ را با ضربه چیپ از بالای سر رحمتی وارد دروازه کرد.

دقیقه 15: ارسال جابر انصاری از روی نقطه کرنر با ضربه سر خوب میثم مجیدی همراه بود و توپ پس از برخورد با زیر طاق دروازه به گل مساوی استقلالی‌ها تبدیل شد.

دقیقه 17: ارسال فرشید اسماعیلی روی دروازه فولاد با اشتباه علیرضا سلیمی، دروازه‌بان سرخپوشان خوزستانی همراه بود. توپ در برگشت به محسن کریمی رسید که این بازیکن توپ را به بیرون زد.

دقیقه 20: گل اول استقلالی‌ها روی ارسال انصاری و ضربه سر بازیکنان این تیم بار دیگر تکرار شد. این بار پس از ارسال کرنر، سلیمی در خروج از دروازه اشتباه کرد تا حنیف عمران‌زاده دروازه خالی فولاد را به راحتی با ضربه سر باز کند.

دقیقه 21: حسین ابراهیمی از سمت چپ به سمت دروازه استقلال نفوذ کرد و ارسال خوبی هم روی دروازه داشت، اما مهاجمان فولاد از این توپ استفاده نکردند.

پس از گل دوم استقلال و حمله نصفه و نیمه فولادی‌ها بازی به شدت افت کرد و بازیکنان دو تیم نتوانستند موقعیتی روی دروازه‌ها ایجاد کنند. توپ در دقایق باقی مانده نیمه اول بیشتر در میانه میدان بود تا بازی در نیمه نخست با نتیجه 2 بر یک به سود استقلال خاتمه یابد.

نیمه دوم
دقیقه 60:
بازی مانند 25 دقیقه پایانی نیمه اول، در نیمه دوم هم سرد و کسل کننده دنبال می‌شد. در این بین موقعیت خوبی که فشنگچی پشت محوطه جریمه استقلال برای شوتزنی داشت، با ضربه بی‌دقت این بازیکن همراه شد.

دقیقه 61: سجاد شهباززاده در ترکیب استقلال جای پروپیچ را گرفت.

دقیقه 62: حنیف عمران‌زاده به دلیل خطایی که روی بازیکنان فولاد انجام داد، از داور بازی کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 67: دومین بازیکن اخطاری این دیدار، بازهم بازیکنی از استقلال بود و این بار شهباززاده از اشکان خورشیدی کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 68: فولاد پشت محوطه جریمه استقلال در موقعیتی بسیار مناسب صاحب ضربه ایستگاهی شد که امیرحسین فشنگچی نتوانست از این موقعیت خوب استفاده کند و آن را به بیرون زد.

دقیقه 70: مهدی دغاغله در ترکیب فولاد جایگزین امیرحسین فشنگچی شد.

دقیقه 70: خسرو حیدری سومین بازیکن استقلالی بود که از داور بازی کارت زرد گرفت.

دقیقه 76: آرش برهانی در ترکیب استقلال جایگزین فرشید اسماعیلی شد.

دقیقه 77: استقلالی‌ها با پاسکاری‌های ترکیبی به دروازه استقلال نزدیک شدند و این بار در برگشت جابر انصاری با یک ضربه قیچی برگردان گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

دقیقه 83: علیرضا رمضانی به جای محسن کریمی در ترکیب استقلال گرفت.

دقیقه 83: سجاد شهباززاده شوت بسیار خوبی به سمت دروازه فولاد زد که سلیمی توپ را دفع کرد.

دقیقه 85: علیرضا رمضانی با شوتی قصد داشت دروازه فولاد را باز کند که موفق به این کار نشد و توپ او را برگشت دادند.

دقیقه 86: اسماعیل شریفات از ترکیب فولاد خارج شد و مطلق‌زاده جای او را در ترکیب گرفت.

دقیقه 3+90: استقلالی‌ها در یک ضدحمله صاحب موقعیت خوبی شد که ضربه رمضانی را سلیمی دریافت کرد.

به گزارش تسنیم، استقلال با این پیروزی در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی حریف نفت تهران، تیم تخت هدایت علیرضا منصوریان شد که پیش از این موفق شده بود پدیده خراسان را در ضربات پنالتی شکست دهد.

 

منبع : تسنیم

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی