مسی: دیگر جام جهانی را فراموش کرده‌ام

کد خبر: 4625
خواندن 503 دفعه سه شنبه, 25 فروردين 1394 ساعت 10:04

به گزارش " تک خوان" ، لیونل مسی در سال 2014 عملکرد خوبی نداشت و نتوانست همراه بارسلونا به افتخار مهمی برسد. این بازیکن امیدوار است سال 2015 شرایط بهتری برای خود داشته باشد.

مسی درباره شرایط خود از سال 2015 و عملکردش در سال قبل گفت: حقیقت این است که من سال 2015 را متفاوت با سال گذشته آغاز کردم. سال گذشته برای من بسیار سخت بود. زیاد مصدوم شدم و عملکرد خوبی به نمایش نگذاشتم. اما امسال متفاوت ظاهر شدم و از این بابت خوشحالم. سال گذشته شرایط نامساعدی داشتم. بازی‌های بسیاری را به علت مصدومیت از دست دادم و وقتی هم به زمین بازی برگشتم نتوانستم عالی ظاهر شوم. من سعی کردم سال 2014 را به سرعت فراموش کنم. سال گذشته یک سال دشوار و پیچیده برای من بود. مسائل حاشیه‌ای بیرون زمین، تاثیر زیادی روی من گذاشت. تلاش زیادی کردم تا قهرمانی در جام جهانی را کسب کنم و این اتفاق خیلی تلخی است که در فینال شکست بخوری و ما متحمل این شکست شدیم ولی دیگر جام جهانی را فراموش کرده‌ام.

وی افزود: هر زمان که وارد زمین می‌شدم، نمی‌توانستم مثل گذشته بازی کنم. وقتی سال جدید شروع شد، تصمیم گرفتم تمام آن خاطرات بد را فراموش کنم و این شد که دوره جدیدی را آغاز کردم.

سال گذشته کاتالان‌ها موفق به کسب قهرمانی نشدند. مسی معتقد است این امر باعث تحریک بازیکنان بارسا برای عملکردی بهتر در سال جدید شده است.

او درباره هت‌تریک‌هایش در بارسلونا گفت: وقتی هت‌تریک می‌کنم، توپ مسابقه را به هم‌تیمی‌هایم می‌دهم تا آن را امضا کنند؛ چراکه معتقدم بدون آنها گل زدن غیرممکن است. به‌خصوص وقتی موفق به زدن سه گل در یک بازی می‌شوید، نقش هم‌تیمی‌هایتان چشمگیرتر می‌شود. اگر به خانه‌ام بیایید، ویترینی خواهید دید که تمام افتخاراتم را داخل آن گذاشته‌ام ولی قصد دارم برای توپ‌های هت‌تریکم یک جایگاه ویژه‌تر درست کنم. هت‌تریک در ال‌کلاسیکو یک اتفاق خاص و به یاد ماندنی است. یادم می‌آید سال 2007 وقتی مقابل رئال در نوکمپ هت‌تریک کردم، در پایان بازی، رائول به من نزدیک شد و تبریک گفت. جمله او هرگز از یادم نمی‌رود. رائول بازیکن بسیار بزرگی بود و بازی هم بازی بزرگی بود. به همین دلیل است که هرگز آن لحظه را فراموش نمی‌کنم.

او درباره رکورد گلزنی خود افزود: گل زدن عالی است. بعضی از گل‌هایم خاص هستند اما این گلزنی است که اهمیت دارد. می‌خواهم گل‌های بیشتری به ثمر برسانم و برای این باشگاه بزرگ تاریخ‌ساز باشم.

مسی در پایان اظهار کرد: تولد پسرم همه چیز را در من تغییر داد. با او رفتارم تغییر کرد و دیدم به مسائل اطراف عوض شد. پسرم برای من همه چیز است. پیش از او وقتی در یک بازی شکست می‌خوردم، تا سه یا چهار روز با کسی حرف نمی‌زدم تا بازی بعدی که جبران کنم اما الان وقتی در یک بازی می‌بازیم و به خانه می‌آیم، با دیدن پسرم همه چیز را فراموش می‌کنم. حالا یاد گرفته‌ام که فوتبال همه چیز نیست و مسائل مهم دیگری نیز در زندگی وجود دارند.

 

منبع : ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه خارجی

اخبار پربیننده خارجی