مانچینی: فکر کنم 10 نفره بهتر بازی می‌کنیم!

کد خبر: 5471
خواندن 452 دفعه چهارشنبه, 06 آبان 1394 ساعت 22:01

به گزارش " تک خوان " ، با پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال اینتر در خانه بولونیا، دهمین هفته از لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا آغاز شد. نزاتزوری این بازی را در شرایطی با تک گل مائورو ایکاردی برد که در دقیقه 61 با اخراج فلیپه ملو به خاطر دریافت کارت زرد دومش، 10 نفره شد. البته گل اینتر 6 دقیقه پس از 10 نفره شدنش به ثمر رسید و همین مسئله سبب شد که مانچینی ادعا کند تیمش با یک اخراجی بهتر بازی می‌کرد.

مانچینی در پایان بازی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: من از تیمم چیزهایی به مراتب بیشتر از این می‌خواستم، به‌خصوص در نیمه اول. نیمه دوم کاملاً‌ متفاوت بود. ما بیش از اندازه آهسته بودیم و هیچ فضایی نساختیم. شاید با 10 بازیکن بهتر بازی می‌کردیم.

مانچو سپس به شکسته شدن طلسم طولانی مدت گلزنی ایکاردی اشاره و اظهار داشت: گلزنی همیشه به مهاجمان کمک می‌کند. همه مهاجمان در دوران بازیگری خود مقاطع سختی را پشت سر می‌گذارند. ایکاردی و استوان یووتیچ هنوز باید با یکدیگر هماهنگ شوند و بیش از این یکدیگر را پوشش دهند اما این کار زمان می‌برد. جفری کندوگبیا در نیمه دوم بهتر کار کرد، به‌خصوص پس از 10 نفره شدن‌مان.

به نظر می‌رسد که ناکامی اینتر برای شکستن قفل بازی در نیمه اول، برای این تیم به یک معضل تبدیل شده چرا که هفت بازی از 10 بازی‌اش در این فصل، در پایان نیمه اول بدون گل تمام شده است.

مانچینی در این خصوص عنوان کرد: در نیمه اول حرکات ما بیش از اندازه آهسته بود و بولونیا در لاک دفاعی فرو رفته بود. به همین دلیل در جناحین فضایی نداشتیم و مهاجمان هم بیش از اندازه از هافبک‌های‌مان دور بودند. در نیمه دوم اما وضعیت به مراتب بهتر شد. من فکر می‌کنم تنها مشکلی که در ما در نیمه اول داشتیم، پاسکاری بیش از اندازه آهسته ما و کم‌کاری بازیکنان کناری‌مان بود. با سپری شدن زمان بازی اما آنها به فضاهای خالی حمله می‌کردند و اشتباه فنی‌شان کمتر شد.

سرمربی نراتزوری به خاطر اخراج ملو بسیار عصبانی بود و به دلیل اعتراضش به این موضوع توسط داور بازی، لوکا بانتی از محوطه فنی اینتر اخراج و به سکوها فرستاد شد.

او در پاسخ به اینکه چه چیزی به داور گفته است، تأکید داشت: به او گفتم که یک خطای تاکتیکی صورت گرفته که استحقاق کارت نداشته است. متأسفانه من نتوانستم داور را متقاعد کنم اما این چیزها عادی است.فکر نمی‌کنم که او حتی بداند چرا مرا اخراج کرده است. هیچ اتفاقی نیفتاد. فوتبال اما همین است. به پایان رساندن همه بازی‌‌ها با 10 بازیکن امکان پذیر نیست.

اینتر با پیروزی‌اش در خانه بولونیا 21 امتیازی شد تا حداقل برای 24 ساعت صدرنشین جدول رده‌بندی سری A باشد.

 

منبع : تسنیم

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه خارجی

اخبار پربیننده خارجی