مازیچ : در دیدار آرژانتین و ایران اشتباه فاحشی نداشتم

کد خبر: 3417
خواندن 315 دفعه پنج شنبه, 11 دی 1393 ساعت 12:56

به گزارش " تک خوان" ، میلوراد مازیچ که در جام جهانی 2014 برزیل قضاوت دیدار تیم‌های آلمان - پرتغال و آرژانتین - ایران را بر عهده داشت در گفت‌و‌گو با شبکه تلویزیونی «B92» صربستان در خصوص قضاوت در این 2 بازی اظهار داشت: درست است از قضاوتی که در جام جهانی داشتم، اعتراضی به صورت رسمی نشد ولی امتیازی که کمیته داوری فیفا به تیم داوری ما در آن 2 بازی داد، نشان می‌دهد که قضاوت ما بر اساس قوانین بازی فوتبال بوده است.

مازیچ  که چند روز پیش عنوان داور سال صربستان را به خود اختصاص داد و جایزه سوت طلایی اتحادیه فوتبال صربستان را به خود اختصاص داد، در ادامه عنوان کرد: من و همکارانم 2 بازی آلمان - پرتغال و آرژانتین - ایران را روی کوچکترین جزئیاتش مورد آنالیز قرار دادیم و با توجه به معیارهای داوری به این نتیجه رسیدیم که اشتباهات خیلی فاحشی نداشتیم ولی بدترین انتقادات به ما شد. به هر حال از این 2 بازی درس‌هایی هم فرا گرفتیم.

این داور 41 ساله در پایان خاطرنشان کرد: روی هم‌رفته از عملکرد خودم و کمک‌هایم در 2 بازی جام جهانی 2014 خیلی رضایت دارم. مهمترین نکته هم این است که اشتباهات سهوی  ما روی تیم‌هایی که از صعود از مرحله گروهی بازماندند، تأثیرگذار نبود. جام جهانی تورنمنت خیلی مهمی است.

کارلوس کی‌روش پس از شکست یک بر صفر شاگردانش مقابل آرژانتین در مرحله گروهی جام بیستم عنوان کرده بود: من ناامید نیستم و از عملکرد بازیکنانم بسیار خوشحالم، هرچند در نهایت اتفاق بدی افتاد اما دو نفر در این بازی تفاوت‌ها را رقم زدند. داور و مسی هر کدام به شکلی در این بازی تغییر ایجاد کردند و من دیگر حرف خاصی برای گفتن ندارم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه خارجی

اخبار پربیننده خارجی