سوارز: چاره‌ای جز «لایی» زدن به لوئیز نداشتم

کد خبر: 4736
خواندن 482 دفعه جمعه, 28 فروردين 1394 ساعت 12:44

به گزارش " تک خوان" ، درخشان‌ترین ستاره بارسلونا در شب پیروزی 3 بر یک آبی و اناری‌ها در خانه پارک دو پرنس که آنها را به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا نزدیک‌تر کرد، بدون شک کسی نبود جز لوئیز سوارز که 2 گل به ثمر رساند.

با وجود این پیروزی، سوارز محتاطانه از شانس تیمش برای صعود از مرحله یک چهارم نهایی حرف می‌زد و تأکید داشت که کار آن هنوز تمام نشده است.

سوارز در گفت‌و‌گو با شبکه کانال‌پلاس فرانسه اظهار داشت: ما در جریان بازی آن‌قدرها از پاری‌سن‌ژرمن برتر نبودیم اما هوشمندانه عمل کردیم و از همان دقیقه اول بازی عملکرد خوبی داشتیم. می‌دانستیم که باید از دقیقه یک بازی منسجمی را ارائه کنیم و به همین دلیل از شروع کار با تمام توانمان جنگیدیم. من فکر نمی‌کنم که غیبت چند مهره پاری‌سن‌ژرمن باعث شده بود که خطر این تیم برای ما کاهش پیدا کند.

سوارز ادامه داد: اگرچه بازی را برده‌ایم، اما این نتیجه نباید سبب شود که در بازی برگشت ما از شدت تلاش‌های خود بکاهیم. ما در تمام طول بازی با جان و دل کار کردیم. شما هرگز نمی‌دانید که در آینده چه اتفاقاتی قرار است رخ دهد. پاری‌سن‌ژرمن قابلیت‌‌های فراوانی دارد، ضمن اینکه برای بازی برگشت تعدادی از بازیکنان غایبش بازخواهند گشت. ما حاشیه امنیت خوبی داریم اما هنوز چیزی تمام نشده است.

مهاجم پیشین لیورپول درباره 2 گلی که بهPSG زد هم گفت: خوشحالم که این فرصت را پیدا کردم که 2 موقعیت خوب گلزنی به دست آورم. در هر 2 مورد من از آخرین راهی که برایم مانده بود، یعنی «لایی» زدن به لوئیز برای رسیدن به گل استفاده کردم. گل سوم به تیم ما آرامش خاطر داد.

سوارز و یارانش سه‌شنبه هفته آینده در ورزشگاه نیوکمپ میزبان پاری‌سن‌ژرمن هستند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه خارجی

اخبار پربیننده خارجی