دروسی: فقط نادان‌ها می‌توانند گارسیا را تنها مقصر شکست‌های رم بدانند

کد خبر: 5564
خواندن 1129 دفعه دوشنبه, 09 آذر 1394 ساعت 14:18

به گزارش "تک خوان " ، دانیله دروسی معتقد است که باخت خانگی 2 بر صفر رم برابر آتالانتا از شانس قهرمانی جالوروسی در این فصل سری A‌ کم نمی‌کند.

رم شب گذشته با قبول شکست مقابل میهمانش در رده سوم ماند و با توجه به اینکه بازی دو صدرنشین حال حاضر جدول یعنی اینتر و ناپولی امشب برگزار می‌شود، این احتمال وجود دارد که فاصله جالوروسی با صدر جدول به 6 امتیاز هم افزایش پیدا کند. با این حال دروسی می‌گوید که تیمش یکی از مدعیان قهرمانی است.

این هافبک باتجربه که تیمش هفته پیش 6 بر یک در خانه بارسلونا باخته بود، گفت: باخت مقابل آتالانتا نتیجه شکست‌ برابر بارسلونا نیست. آن باخت به ما کمکی نکرد اما اینکه فکر کنیم ضربه روحی‌اش باعث شکست‌مان برابر آتالانتا بوده، اشتباه است. این باخت انگیزه ما را برای افزایش تلاش‌های‌مان در آینده دوچندان می‌کند.

دروسی در ادامه به حمایت از رودی گارسیا، سرمربی رم پرداخت و از او که این روزها توانایی‌‌هایش برای پایان دادن به انتظار طولانی مدت جالوروسی جهت کسب اسکودتو زیر سؤال می‌رود، حمایت کرد.

او تأکید کرد: رابطه ما با گارسیا عالی است. نمی‌دانم هم‌تیمی‌هایم بعد از بازی‌های دیگر چه گفته‌اند اما مقصر جلوه دادن گارسیا به خاطر باخت‌های تیم کاری است که از نادان‌ها انتظار دارم. ما بازیکنان کسانی هستیم که در میدان بازی می‌کنند و باید به اندازه خودمان مسئولیت شکست را قبول کنیم. گارسیا هم ممکن است سهم داشته باشد اما او به تنهایی مقصر نیست.

دروسی ادامه داد: زمانی که شما با توانایی‌های فنی بیشتری نسبت به حریف خود به میدان می‌روید و نمی‌توانید از موقعیت‌های‌تان استفاده کنید، جز خودتان نباید کسی را مقصر بدانید. همه کارها باید به صورت تیمی انجام شوند وگرنه مقصر جلوه دادن یک نفر برای شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت کار آسانی است.

کاپیتان دوم رم در پایان گفت: واقعیت این است که ما هنوز هم برای قهرمانی شانس داریم. باید به کارمان ادامه دهیم چون به اندازه کافی برای رسیدن به هدف‌مان زمان داریم. گاهی اوقات تنها به خاطر چند دقیقه ضعیف بازی کردن، تعابیر نادرستی از عملکرد ما صورت می‌گیرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه خارجی

اخبار پربیننده خارجی