از کوره در رفتن مورینیو قبل از شروع بازی اورتون

کد خبر: 5402
خواندن 437 دفعه شنبه, 21 شهریور 1394 ساعت 19:07

به گزارش " تک خوان " ، در نخستین بازی از هفته پنجم لیگ برتر انگلیس، تیم‌های فوتبال اورتون و چلسی از ساعت 16:15 امروز (شنبه به وقت تهران) در ورزشگاه گودیسون پارک به مصاف هم رفتند که جدال دو تیم به برتری 3 بر یک آبی‌پوشان مرسی‌ساید انجامید. دقایقی پیش از شروع این بازی، خبرنگار شبکه تلویزیونی «بی‌تی اسپورت» به گفت‌و‌گو با ژوزه مورینیو پرداخت که آقای خاص از  پاسخ دادن به پرسش این خبرنگار طفره رفت و محل مصاحبه را ترک کرد.

مورینیو در پاسخ به این پرسش که «کجای عملکرد چلسی تا به اینجای فصل اشتباه بوده است؟»، گفت: نتیجه. نتیجه. ما در عملکرد بهتر بوده‌ایم تا در نتیجه. من از عملکردم تیمم بیشتر رضایت دارم تا نتیجه‌هایی که کسب کرده‌ایم. نتایج بد بوده، ولی عملکردها این‌طور نبوده‌اند.

وی در خصوص استفاده مجدد از جان تری در ترکیب اصلی تیمش هم اظهار داشت: در استفاده از تری شک داشتم. من سه مدافع میانی آماده برای بازی دارم که در شرایط خوبی هستند. کنار گذاشتن یکی از آنها همیشه کار دشواری است به خصوص اینکه سخت و خوب کار کرده باشند. جان تری 15 روز بود که با من در تمرینات تیم شرکت داشت. کیهیل هم در اردوی تیم ملی کشورش بود و 90 دقیقه مقابل سوئیس بازی کرد، ولی جان تری و زوما بازی نکرده بودند. به هر حال کیهیل را می‌توانیم برای بازی‌مان در لیگ قهرمانان اروپا مورد استفاده قرار دهیم.

باشگاه چلسی در نقل‌وانتقالات تابستانی 2015 سعی در جذب جان استونز، مدافع اورتون داشت و حتی پیشنهادی 38 میلیون پوندی به این باشگاه مرسی‌سایدی داده بود، ولی مورد موافقت قرار نگرفت. هواداران در این بازی در کنایه به سران چلسی نوشته‌هایی با این عنوان که «با پول هم نمی‌توان استونز را خرید» به داخل ورزشگاه آورده بودند.

وقتی خبرنگار شبکه تلویزیونی «بی‌تی اسپورت» از آقای خاص پرسید که «هواداران اورتون امروز به شما یادآوری کردند که نمی‌توانید استونز را جذب کنید، فکر می‌کنید با اضافه کردن او به ترکیب، تیم‌تان بُعد دیگری به خود می‌گرفت؟»، از کوره در رفت و پیش از اینکه محل مصاحبه را ترک کند، گفت: فکر می‌کنم این مصاحبه برای قبل از بازی زیادی طولانی شد. خیلی طولانی شد! متأسفم.

 

منبع : تسنیم

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه خارجی

اخبار پربیننده خارجی