آلگری: یوونتوس بیش از اندازه تحت فشار است

کد خبر: 5406
خواندن 656 دفعه یکشنبه, 22 شهریور 1394 ساعت 15:53

به گزارش " تک خوان " ، ماسیمیلیانو آلگری پس از تساوی خانگی یک - یک بانوی پیر برابر کیه‌وو که سومین بازی بدون برد یوونتوس در فصل جدید لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا بود، به شبکه اسکای اسپورت گفت: من این موضوع را که ما در میانه میدان می‌توانستیم بهتر کار کنیم را دوست نداشتم. ما موقعیت‌های زیادی خلق کردیم اگرچه در نیمه دوم بازی عملکردمان کمی آشفته شد. بین این بازی و بازی برابر اودینزه، ما در اولین شوتی که به سمت دروازه‌مان شلیک شد، گل خوردیم. به دلیل بازی‌های ملی، من تنها سه روز تمام بازیکنانم را در اختیار داشتم. بازیکنان جدید ما تازه از راه رسیده‌اند و به همین دلیل به زمان نیاز دارند تا با تیم هماهنگ شوند.

آلگری که تیمش با تنها یک امتیاز در رده پانزدهم جدول سری A قرار دارد، ادامه داد: دوست داشتم که پیروزی‌های ما بلافاصله پس از وقفه بازی‌های ملی آغاز شود، اما باید واقع‌بین بود و قبول کرد که شرایط ما در جدول فعلاً همین است و لازم است که تمرکزمان را بیشتر کنیم.

آلگری درباره دلیل نیمکت‌نشینی پل پوگبا و اینکه آیا این تصمیم او هشداری برای هافبک فرانسوی تیمش بوده است یا خیر، اظهار داشت: او دو بازی برای تیم ملی فرانسه انجام داده بود و چهارشنبه به جمع ما برگشت. به همین دلیل ترجیح دادم که به او استراحت بدهم. این موضوع درباره جورجو کیه‌لینی و استفان لیشت‌اشتاینر هم صدق می‌کرد. در حال حاضر ما در گلزنی مشکل داریم، اما در این بازی عملکردمان نسبت به بازی‌های قبلی‌ برابر رم و اودینزه بهتر بود.

سرمربی بانوی پیر افزود: بعد از دو باخت‌مان در هفته‌های اول لیگ، بازیکنان دچار استرس شده بودند و برای گلزنی عجله می‌کردند. ما باید توپ را بهتر و بیشتر در زمین بازی به گردش درمی‌آوردیم و کیه‌وو را مجبور می‌کردیم در زمین بازی بدود. رویکردی که تیم ما برای این بازی داشت خوب بود. مسئولیت بازی ضعیف ما در یک ساعت اول دیدار با رم با من بود، چون احساس می‌کردم که باید آن‌گونه بازی کنیم، اما فوتبال همیشه آن‌طور که شما می‌خواهید پیش نمی‌رود.

بازی بعدی یوونتوس سه‌شنبه شب در دور نخست از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در خانه منچسترسیتی است که با توجه به فرم آیده‌ال حریف انگلیسی، آزمون بسیار سختی برای بانوی پیر خواهد بود.

آلگری درباره آن بازی هم عنوان کرد: این یک بازی بزرگ است و ما باید در آن با فشار کمتری کار کنیم و ریسک‌پذیری خود را افزایش دهیم.

 

منبع : تسنیم

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه خارجی

اخبار پربیننده خارجی