شعبانیان: نمی‌توانم بازیکنانم را سرزنش کنم

کد خبر: 2172
خواندن 350 دفعه شنبه, 04 مرداد 1393 ساعت 11:14

میترا شعبانیان پس از شکست برابر هنگ‌کنگ و کسب رتبه دوازدهم آسیا افزود: بازیکنان تیم ایران تا حد زیادی تلاش کردند، اما به این دلیل که مهارت‌هایشان هنوز به درجه ای نرسیده که بتوانند دفاع یا سرویس خوب در زمین داشته باشند، مغلوب شدند.
وی تصریح کرد: ملی پوشان ایران نتوانستند تاکتیک‌ها را به خوبی در زمین اجرا و تکنیک‌های تیم ایران را پیاده کنند.
سرمربی تیم ملی والیبال جوانان تاکید کرد: امیدوار هستم همین بازیکنان که به مسابقات دانش آموزی و نوجوانان اعزام خواهند شد، با توجه به تجربه ای که در این مسابقات به دست آوردند، نتایج خوبی کسب کنند.
وی افزود: اکثر این بازیکنان می توانند در تیم ملی جوانان دوره بعدی نیز شرکت کنند که مطمئن هستم در دوره آینده مسابقات قهرمانی آسیا تیم پرقدرتی خواهیم داشت.
شعبانیان درباره کسب عنوان دوازدهم آسیا در بین 15 کشور شرکت کننده نیز گفت: نمی‌توانیم بازیکنان را سرزنش کنیم، چون آنان ضعف تکنیک دارند و بهتر ازاین هم نمی‌توانند نتیجه بگیرند. اگر روزی به جایی برسیم که به جای آموزش والیبال و اصلاح تکنیک، روی تاکتیک تیمی و هماهنگی و روانشناسی پیروزی تمرین کنیم، می‌توانیم در آسیا حرفی برای گفتن داشته باشیم.
تیم ملی والیبال جوانان دختر ایران روز گذشته در آخرین دیدار خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا سه بر صفر مغلوب هنگ کنگ شد و با کسب رتبه دوازدهم آسیا به کار خود در این رقابت‌ها پایان داد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی