تمامی بازیکنان از کسب عنوان دوازدهمی ناراحتند

کد خبر: 2173
خواندن 336 دفعه شنبه, 04 مرداد 1393 ساعت 11:15

هنگامه همرنگ پس از کسب رتبه دوازدهمی آسیا از سوی تیم ملی والیبال جوانان دختر افزود: سطح مسابقات به نسبت تمرینات و شرایط تیم ایران خیلی بهتر بود. دیگر تیم‌ها حدود 2 سال تمرین پیاپی داشتند اما تیم ایران با سه ماه تمرین به این رقابت ها آمد.
وی تصریح کرد: تمرینات زیاد باعث شده بود بازیکنان دیگر تیم‌ها هماهنگی خوبی با هم داشته باشند، اما تیم ایران اینگونه نبود. ضعف بزرگ تیم ایران نداشتن روحیه هنگام عقب افتادن از حریفان بود و زمانی که امتیاز کم می‌آوریم، اول به خودمان می‌بازیم بعد به تیم مقابل.
این ملی پوش والیبال جوانان ایران که به رغم شش سال حضور در والیبال در چین تایپه نخستین حضور آسیایی خود را تجربه می کند، معتقد است در هر مسابقه تیم ایران در یکی از پست‌ها ضعف داشت و برای دیدار بعدی آن مشکل برطرف اما در یک پست دیگر ظاهر می‌شد.
وی تاکید کرد: مثلا یک روز در دریافت مشکل داشتیم و روز دیگر در دفاع . یکی دیگر از مشکلات این بود که همه مسئولیت حمله به تیم حریف، بردوش یک یا دو بازیکن تیم ایران بود.
همرنگ تصریح کرد: اگر در اردوهای بیشتر و تمرینات مکرر در کنار هم بودیم، مطمئناً خیلی بهتر در این مسابقات ظاهر می‌شدیم و به رتبه‌های بالاتر نیز می‌رسیدیم.
وی در پایان از زحمات همه کادر فنی تشکر کرد و گفت: همه بازیکنان از اینکه جواب زحمات کادر فنی را این گونه دادیم، واقعا ناراحت هستند.
تیم ملی والیبال جوانان دختر ایران روز گذشته در آخرین دیدار خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا سه بر صفر مغلوب هنگ کنگ شد و با کسب رتبه دوازدهم آسیا به کار خود در این رقابت‌ها پایان داد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی